Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE276118ESR330-026659

Byskov Alle 6, 1 tv

4200 Slagelse
Slagelse Slagelse Markjorder, 75c (Byzone) Bolig i etageejendom
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1971

Areal

Beboelsesareal107 m²

Resights giver dig alle oplysninger om lejligheden på Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse. Undersøg lejlighedens sidste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Lejligheden ligger på Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse. Lejligheden er af det offentlige vurderet til 1,07 mio. kr., hvoraf grunden udgør 361.000 kr.

Fakta om Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse

Ejerlejligheden er placeret på Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse. Lejligheden har 3 værelser og har et BBR-areal på 107 m², mens det tinglyste areal udgør 102 m².

Egenskaber

Adressens primære bygning er bygget i 4 etager. I forhold til ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den primære anvendelse af lejligheden er til helårsbeboelse. I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 3.352 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Ejerlejligheden er af det offentlige vurderet til 1,07 mio. kr., hvoraf grunden udgør 361.000 kr.

Ejerinfo

Lejligheden er officielt ejet af Jyske Realkredit A/S, der hovedsageligt beskæftiger sig med realkreditinstitutters aktiviteter, mens JYSKE BANK A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led. Den officielle ejer har i alt 75 ejendomme i porteføljen. Firmaets primære kontaktperson er Anders Lund Hansen, der også agerer som administrerende direktør. Ser man på den reelle ejer, så har JYSKE BANK A/S i alt 514 ejendomme i porteføljen.

Ofte stillede spørgsmål

Jyske Realkredit A/S ejer Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse.

Den primære bygning blev opført i 1971 på Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse.

1,07 mio. kr. er vurdering på Byskov Alle 6, 1. tv, 4200 Slagelse.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis