Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE747877ESR766-015380

Bugten 19

7130 Juelsminde
Hedensted Klakring By, Klakring, 109 (Landzone) Sommerhus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1935

Areal

Bygningsareal32 m²
Beboelsesareal32 m²

Få alle oplysninger om Bugten 19, 7130 Juelsminde på Resights. Undersøg ejendommens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen ligger på Bugten 19, 7130 Juelsminde.

Fakta om Bugten 19, 7130 Juelsminde

Fritidsejendommen har et samlet bygningsareal på 32 m² og ligger placeret på Bugten 19, 7130 Juelsminde. Ejendommen har 3 værelser og har et BBR-areal på 32 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af træ, mens tagmaterialet består af fibercement herunder asbest. Ejendommen anvendes primært til fritidsformål (feriehus). I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Fritidsejendommen er af det offentlige vurderet til 160.000 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Bugten 19, 7130 Juelsminde.

Den primære bygning blev opført i 1935 på Bugten 19, 7130 Juelsminde.

160.000 kr. er vurdering på Bugten 19, 7130 Juelsminde.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis