kommunerne nedenfor.
Brovej 7D
4200 SlagelseResights giver dig alle informationer om lejligheden på Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse. Undersøg lejlighedens sidste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse findes lejligheden.
Fakta om Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse
Ejerlejligheden er placeret på Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse. Lejligheden har 3 værelser og har et BBR-areal på 98 m², hvoraf 95 m² er tinglyst.
Egenskaber
Lejligheden er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af tegl. Lejlighedens primære anvendelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Thoras Entreprise ApS, der primært beskæftiger sig med andre specialiserede byggeaktiviteter i.a.n., mens Thomas Kottal Kløcher Hansen er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt seks ejendomme i porteføljen, som samlet set udgør anlægsaktiver á 3,79 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Thomas Kottal Kløcher Hansen, der også agerer som direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Thomas Kottal Kløcher Hansen i alt 13 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse?
Thoras Entreprise ApS ejer Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse.
Hvornår blev Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse bygget?
Den primære bygning blev bygget i 1905 på Brovej 7D, Slots Bjergby, 4200 Slagelse.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.