Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE708366ESR151-103952

Brombær Alle 38

2750 Ballerup
Ballerup Ågerup By, Pederstrup, 2a (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1970

Areal

Bygningsareal30 m²
Beboelsesareal30 m²

Få alle oplysninger om Brombær Alle 38, Rønhøjgård, 2750 Ballerup på Resights. Se ejendommens seneste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen ligger på Brombær Alle 38, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Fakta om Brombær Alle 38, Rønhøjgård, 2750 Ballerup

Fritidsejendommen ligger placeret på Brombær Alle 38, Rønhøjgård, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal på 30 m². Ejendommen fordeler sig på 2 værelser og har et BBR-areal på 30 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Kigger man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, hverken badeværelse eller adgang til badeværelse og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Den hovedsagelige anvendelse af ejendommen er til fritidsformål (kolonihave). Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Brombær Alle 38, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Den primære bygning blev opført i 1970 på Brombær Alle 38, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis