Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE708352ESR151-103790

Brombær Alle 24

2750 Ballerup
Ballerup Ågerup By, Pederstrup, 2a (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1970

Areal

Bygningsareal35 m²
Beboelsesareal35 m²

Få alle informationer om Brombær Alle 24, Rønhøjgård, 2750 Ballerup på Resights. Se ejendommens seneste salgspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen ligger på Brombær Alle 24, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Fakta om Brombær Alle 24, Rønhøjgård, 2750 Ballerup

Fritidsejendommen ligger placeret på Brombær Alle 24, Rønhøjgård, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal på 35 m². Ejendommen har 2 værelser og har et BBR-areal på 35 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommens primære bygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommen anvendes primært til fritidsformål (kolonihave). I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Brombær Alle 24, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Den primære bygning blev bygget i 1970 på Brombær Alle 24, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis