Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE3167847ESR860-021503

Børglumklostervej 31

9800 Hjørring
Hjørring Vellingshøj By, Skt. Olai, 1lq (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal4.304 m²

Få alle informationer om Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring på Resights. Undersøg grundens seneste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Grunden ligger på Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring. Grunden er af det offentlige vurderet til 60.300 kr.

Fakta om Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring

Grunden er placeret på Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet". Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 0 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 60.300 kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af Hjørring Kommune, der hovedsageligt beskæftiger sig med generelle offentlige forvaltningsaktiviteter.

Ofte stillede spørgsmål

Hjørring Kommune ejer Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring.

Grundarealet er 4.304 m² på Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring.

60.300 kr. er vurdering på Børglumklostervej 31, 9800 Hjørring.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis