Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE708517ESR151-105602

Blåbær Alle 47

2750 Ballerup
Ballerup Ågerup By, Pederstrup, 2a (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1971

Areal

Bygningsareal35 m²
Beboelsesareal46 m²

Få alle oplysninger om Blåbær Alle 47, Rønhøjgård, 2750 Ballerup på Resights. Undersøg ejendommens sidste handelspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen er placeret på Blåbær Alle 47, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Fakta om Blåbær Alle 47, Rønhøjgård, 2750 Ballerup

Fritidsejendommen ligger på Blåbær Alle 47, Rønhøjgård, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal på 35 m². Ejendommen fordeler sig på 3 værelser og har et BBR-areal på 46 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Ser man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommen benyttes hovedsageligt til fritidsformål (kolonihave). I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Blåbær Alle 47, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Den primære bygning blev bygget i 1971 på Blåbær Alle 47, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis