Søg efter ejendom
Find en specifik ejendom via søgefunktionen, eller brug
kommunerne nedenfor.
BFE: 708492
ESR: 151105335

Blåbær Alle 22

2750 Ballerup
Ballerup Kommune: Ågerup By, Pederstrup, 2a (Landzone)
Bygning på fremmed grund: Kolonihavehus
Satellitbillede af ejendommen på Blåbær Alle 22, 2750 Ballerup

Gennem Resights kan du få alle oplysninger om ejendommen på Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup. Se ejendommens seneste salgspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup findes ejendommen.

Fakta om Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup

Fritidsejendommen er beliggende på Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal á 23 m². Ejendommen har 3 værelser og har et BBR-areal på 23 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af "andet materiale" mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommen anvendes primært til fritidsformål (kolonihave). I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Hvem ejer Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup?

En eller flere privat(e) ejer Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Hvornår blev Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup bygget?

Den primære bygning blev opført i 1969 på Blåbær Alle 22, Rønhøjgård, 2750 Ballerup.

Opførselsår
1969
Bebyggelsesprocent
-
Bygningsareal (2 bygninger)
23 m²
Beboelsesareal (1 enhed)
23 m²
Erhvervsareal (0 enheder)
0 m²

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis
Har du brug for flere informationer?