Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE9396944ESR751-899513

Bjødstrupvej 40

8310 Tranbjerg J
Aarhus Gunnestrup By, Tranbjerg, 4k (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal348.689 m²

Via Resights kan du få alle informationer om grunden på Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J. Undersøg grundens sidste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Grunden er lokaliseret på Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J. Grunden er af det offentlige vurderet til 5,15 mio. kr.

Fakta om Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J

Grunden er placeret på Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet". I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 19.665 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 5,15 mio. kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J.

Grundarealet er 348.689 m² på Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J.

5,15 mio. kr. er vurdering på Bjødstrupvej 40, 8310 Tranbjerg J.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis