Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE4279131ESR740-005025

Bjarupgårdvej 14G

8600 Silkeborg
Silkeborg Bjarup Mark, Linå, 2db (Landzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal709 m²

Via Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg. Undersøg grundens sidste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden ligger på Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg. Grunden er af det offentlige vurderet til 3.300 kr.

Fakta om Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg

Grunden er placeret på Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige benyttelse er "ikke angivet". I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 85 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 3.300 kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg.

Grundarealet er 709 m² på Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg.

3.300 kr. er vurdering på Bjarupgårdvej 14G, 8600 Silkeborg.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis