Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE398881ESR851-547126

Beltoften 13

9260 Gistrup
Aalborg Nøvling By, Nøvling, 4l (Byzone) Dobbelthus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1984

Areal

Beboelsesareal103 m²

Få alle oplysninger om Beltoften 13, 9260 Gistrup på Resights.

Fakta om Beltoften 13, 9260 Gistrup

Enheden er placeret på Beltoften 13, 9260 Gistrup.

Egenskaber

Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af mursten, mens tagmaterialet består af fibercement uden asbest. Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 6.770 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Prisen var 1,72 mio. kr. i den seneste tinglyste transaktion d. 13. april 2026. Det giver en kvadratmeterpris på 16.730 kr.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Beltoften 13, 9260 Gistrup.

Den primære bygning blev opført i 1984 på Beltoften 13, 9260 Gistrup.

Prisen var 1,72 mio. kr., da Beltoften 13, 9260 Gistrup senest blev handlet i 2026.

2,15 mio. kr. er vurdering på Beltoften 13, 9260 Gistrup.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis