kommunerne nedenfor.
Bakketoften 33, tv
4200 SlagelseGennem Resights kan du få alle oplysninger om lejligheden på Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse. Se lejlighedens seneste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden ligger på Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse.
Fakta om Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse
Ejerlejligheden er beliggende på Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse. Lejligheden fordeler sig på 2 værelser og har et BBR-areal på 72 m², hvoraf 70 m² er tinglyst.
Egenskaber
Adressens primære bygning er bygget i 2 plan. Ser man på ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af "andet materiale" mens tagmaterialet består af tegl. Lejlighedens hovedsagelige anvendelse er til helårsbeboelse.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Bakketoften, Slagelse ApS, der primært beskæftiger sig med anden udlejning af boliger, mens Koncenton Urban A/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer lejligheden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 75 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 145 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Henrik Skovsby, der også opererer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Koncenton Urban A/S i alt 652 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse?
Bakketoften, Slagelse ApS ejer Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse.
Hvornår blev Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse bygget?
Den primære bygning blev opført i 2024 på Bakketoften 33, st. tv, 4200 Slagelse.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.