Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE8724623ESR779-135591

Bakken 29

7870 Roslev
Skive Glynge By, Glyngøre, 19p (Byzone)
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Areal

Grundareal3.157 m²

Ved hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev. Se grundens sidste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.

Grunden er lokaliseret på Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev. Grunden er af det offentlige vurderet til 533.700 kr.

Fakta om Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev

Grunden er placeret på Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev.

Egenskaber

Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet". Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 7.095 kr.

Salgs- og vurderingsdata

Grunden er af det offentlige vurderet til 533.700 kr.

Ejerinfo

Grunden er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev.

Grundarealet er 3.157 m² på Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev.

533.700 kr. er vurdering på Bakken 29, Glyngøre, 7870 Roslev.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis