Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE707826ESR151-098010

Avnøvej 51

2740 Skovlunde
Ballerup Skovlunde By, Skovlunde, 15e (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1960

Areal

Bygningsareal43 m²
Beboelsesareal43 m²

Gennem Resights kan du få alle informationer om ejendommen på Avnøvej 51, Kildegården, 2740 Skovlunde. Undersøg ejendommens seneste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

På Avnøvej 51, Kildegården, 2740 Skovlunde ligger ejendommen.

Fakta om Avnøvej 51, Kildegården, 2740 Skovlunde

Fritidsejendommen er placeret på Avnøvej 51, Kildegården, 2740 Skovlunde og har et samlet bygningsareal på 43 m². Ejendommen fordeler sig på 3 værelser og har et BBR-areal på 43 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af træ, mens tagmaterialet består af metal. Ejendommens hovedsagelige anvendelse er til fritidsformål (kolonihave). I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

En eller flere privat(e) ejer Avnøvej 51, Kildegården, 2740 Skovlunde.

Den primære bygning blev opført i 1960 på Avnøvej 51, Kildegården, 2740 Skovlunde.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis