Søg efter ejendom
Find en specifik ejendom via søgefunktionen, eller brug
kommunerne nedenfor.
BFE: 100828736

Avenamarken 143

5320 Agedrup
Åsum By, Åsum, 25bc (Byzone)
Satellitbillede af ejendommen på Avenamarken 143, 5320 Agedrup

Gennem Resights kan du få alle informationer om grunden på Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup. Se grundens seneste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Grunden ligger på Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup.

Fakta om Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup

Grunden er placeret på Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup.

Egenskaber

Adressens hovedbygning er bygget i 2 etager. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Grundens primære benyttelse er "ikke angivet".

Ejerinfo

Grunden er officielt ejet af Lunden ApS, der først og fremmest beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Christian Fischer er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer besidder i alt 75 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 603 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Christian Fischer, der også agerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Christian Fischer i alt 216 ejendomme i porteføljen.

Hvem ejer Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup?

Lunden ApS ejer Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup.

Hvad er BBR-arealet på Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup?

Grundarealet er 587 m² på Avenamarken 143, Seden, 5320 Agedrup.

Opførselsår
Bebyggelsesprocent
-
Bygningsareal (0 bygninger)
0 m²
Beboelsesareal (4 enheder)
486 m²
Erhvervsareal (0 enheder)
0 m²

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis
Har du brug for flere informationer?