Få alle informationer om Avenamarken 103, Seden, 5320 Agedrup på Resights. Se grundens seneste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
Grunden ligger på Avenamarken 103, Seden, 5320 Agedrup.
Fakta om Avenamarken 103, Seden, 5320 Agedrup
Grunden er beliggende på Avenamarken 103, Seden, 5320 Agedrup.
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 2 etager. Bygningens ydervægsmateriale er bygget af mursten, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Grundens primære anvendelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af Lunden ApS, der primært beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens Christian Fischer er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem et holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der to led. Den officielle ejer har i alt 75 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 620 mio. kr. Firmaets primære kontaktperson er Christian Fischer, der også fungerer som direktør. Ser man på den reelle ejer, så har Christian Fischer i alt 228 ejendomme i porteføljen.
Ofte stillede spørgsmål
Lunden ApS ejer Avenamarken 103, Seden, 5320 Agedrup.
Grundarealet er 662 m² på Avenamarken 103, Seden, 5320 Agedrup.