Få alle oplysninger om Anemonevænget 3, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup på Resights. Se ejendommens sidste handelspris, ejendomsvurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
På Anemonevænget 3, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup ligger ejendommen.
Fakta om Anemonevænget 3, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup
Fritidsejendommen har et samlet bygningsareal á 51 m² og ligger placeret på Anemonevænget 3, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup. Ejendommen har 3 værelser og har et BBR-areal på 51 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommens hovedbygning er bygget i ét plan. Ser man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af træ, mens tagmaterialet består af fibercement herunder asbest. Ejendommens primære benyttelse er til fritidsformål (kolonihave). I 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.
Ejerinfo
Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Ofte stillede spørgsmål
En eller flere privat(e) ejer Anemonevænget 3, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.
Den primære bygning blev opført i 1977 på Anemonevænget 3, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.