Resights giver dig alle informationer om ejendommen på Anemonevænget 23, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup. Undersøg ejendommens seneste handelspris, offentlige vurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
På Anemonevænget 23, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup finder du ejendommen.
Fakta om Anemonevænget 23, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup
Fritidsejendommen ligger placeret på Anemonevænget 23, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup og har et samlet bygningsareal på 54 m². Ejendommen fordeler sig på 3 værelser og har et BBR-areal på 50 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommens hovedbygning er bygget i ét plan. Bygningens ydervægsmateriale er fremstillet af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med stor hældning. Ejendommens hovedsagelige benyttelse er til fritidsformål (kolonihave). Ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) for 2023 lyder på 0 kr.
Ejerinfo
Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Ofte stillede spørgsmål
En eller flere privat(e) ejer Anemonevænget 23, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.
Den primære bygning blev opført i 1974 på Anemonevænget 23, Tjørnebjerg, 2750 Ballerup.