Søg efter ejendom

Find en anden ejendom via søgefunktionen.

BFE100632310

Anemonestien 36

2605 Brøndby
Brøndby Brøndbyvester By, Brøndbyvester, 1f (Landzone) Kolonihavehus
Satellitbillede med matrikelafgrænsningMatrikel

Bygning

Opførelsesår1970

Areal

Bygningsareal70 m²
Beboelsesareal70 m²

Få alle informationer om Anemonestien 36, 2605 Brøndby på Resights. Undersøg ejendommens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.

Ejendommen ligger på Anemonestien 36, 2605 Brøndby.

Fakta om Anemonestien 36, 2605 Brøndby

Fritidsejendommen har et samlet bygningsareal på 70 m² og ligger på Anemonestien 36, 2605 Brøndby. Ejendommen fordeler sig på 1 værelser og har et BBR-areal på 70 m², hvoraf det hele er tinglyst.

Egenskaber

Ejendommen er bygget i ét plan. Ser man på fritidsejendommens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der ingen fast kogeinstallation, hverken badeværelse eller adgang til badeværelse og intet vandskyllende toilet. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af træ, mens tagmaterialet består af tagpap med lille hældning. Den primære benyttelse af ejendommen er til fritidsformål (kolonihave).

Ejerinfo

Fritidsejendommen er ejet af en privat person eller interessentskab.

Ofte stillede spørgsmål

Erna Nielsen ejer Anemonestien 36, 2605 Brøndby.

Den primære bygning blev bygget i 1970 på Anemonestien 36, 2605 Brøndby.

Prøv gratis

Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.

Prøv gratis