kommunerne nedenfor.
Aldersrogade 3D, tv
2100 København ØVed hjælp af Resights kan du få alle oplysninger om grunden på Aldersrogade 3D, 2. tv, 2100 København Ø. Se grundens sidste handelspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Grunden er lokaliseret på Aldersrogade 3D, 2. tv, 2100 København Ø.
Fakta om Aldersrogade 3D, 2. tv, 2100 København Ø
Grunden er beliggende på Aldersrogade 3D, 2. tv, 2100 København Ø.
Egenskaber
Grundens hovedsagelige anvendelse er "ikke angivet".
Ejerinfo
Grunden er officielt ejet af ATP EJENDOMME A/S, der hovedsageligt beskæftiger sig med udlejning af erhvervsejendomme, mens Arbejdsmarkedets Tillægspension er anslået til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 100,000 % og ejer grunden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til grunden er der et led. Den officielle ejer besidder i alt 511 ejendomme i porteføljen, som samlet set danner anlægsaktiver á 16,45 mia. kr. Firmaets primære kontaktperson er Martin Vang Hansen, der også opererer som administrerende direktør. Kigger man på den reelle ejer, så har Arbejdsmarkedets Tillægspension i alt 3.206 ejendomme i porteføljen.
Hvem ejer Aldersrogade 3D, 2. tv, 2100 København Ø?
ATP EJENDOMME A/S ejer Aldersrogade 3D, 2. tv, 2100 København Ø.
Arbejder du professionelt med faste ejendomme? Find flere informationer om denne og alle andre danske ejendomme på Resights-platformen. Du kan prøve den helt gratis via nedenstående link.