Få alle informationer om A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege på Resights. Undersøg ejendommens sidste salgspris, offentlige vurdering, areal, ejerinfo og meget mere.
På A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege ligger ejendommen. I 1972 blev ejendommen konstrueret og har i dag et bygningsareal på 169 m² på en 939 m² stor grund. Ejendommen er af det offentlige vurderet til 1,47 mio. kr., hvoraf grunden udgør 441.000 kr.
Fakta om A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege
Villaen ligger på A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege og har et samlet bygningsareal á 169 m². Den primære bygning er opført i 1972 og er beliggende på en 939 m² stor grund. Ejendommen har 5 værelser og har et BBR-areal på 150 m², hvoraf det hele er tinglyst.
Egenskaber
Ejendommen er bygget i ét plan. Ser man på villaens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er konstrueret af mursten, mens tagmaterialet består af tegl. Ejendommens primære benyttelse er til helårsbeboelse. I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 7.666 kr.
Salgs- og vurderingsdata
Villaen er af det offentlige vurderet til 1,47 mio. kr., hvoraf grunden udgør 441.000 kr.
Ejerinfo
Villaen er ejet af en privat person eller interessentskab.
Ofte stillede spørgsmål
En eller flere privat(e) ejer A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege.
Enhedens BBR-areal er 150 m² på A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege.
Den primære bygning blev opført i 1972 på A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege.
1,47 mio. kr. er vurdering på A P Hansens Vej 4, Lendemarke, 4780 Stege.