Resights giver dig alle informationer om lejligheden på A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse. Se lejlighedens sidste salgspris, ejendomsvurdering, størrelse, ejerinfo og meget mere.
Lejligheden er placeret på A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse. Den seneste transaktion fandt sted den 23. december 2022, hvor Nectar A.F. Beyers Vej P/S sikrede sig lejligheden i en almindelig fri handel til en værdi á 32,7 mio. kr.
Fakta om A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse
Ejerlejligheden er beliggende på A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse. Lejligheden har 1 værelse og har et BBR-areal på 25 m², mens det tinglyste areal udgør 23 m².
Egenskaber
Adressens hovedbygning er bygget i 4 plan. Ser man på ejerlejlighedens køkken-, bade- og toiletfactiliteter, er der eget køkken med afløb, badeværelser i enheden og vandskyllende toilet i enheden. Bygningens ydervægsmateriale er lavet af mursten, mens tagmaterialet består af tegl. Den primære anvendelse af lejligheden er til helårsbeboelse. I kalenderåret 2023 er ejendomsskatten (excl. bidrag og afgifter) 0 kr.
Salgs- og vurderingsdata
Sidste tinglyste handel er fra d. 23. december 2022, hvor værdiansættelsen af lejligheden var 32,7 mio. kr. i en almindelig fri handel, hvor Nectar A.F. Beyers Vej P/S købte lejligheden af Ejendomsselskabet A.F. Beyers Vej 25 ApS. Det giver en kvadratmeterpris på 47.737 kr.
Ejerinfo
Lejligheden er officielt ejet af Nectar A.F. Beyers Vej P/S, der fortrinsvist beskæftiger sig med køb og salg af egen fast ejendom, mens PharmaService I/S er estimeret til at være den reelle ejer. Det vurderes, at den reelle ejer har en ejerandel på 90,000 % og ejer lejligheden igennem ét holdingselskab. Fra den reelle ejer til ejerlejligheden er der et led.
Ofte stillede spørgsmål
Nectar A.F. Beyers Vej P/S ejer A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse.
Den primære bygning blev bygget i 2022 på A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse.
Prisen var 32,7 mio. kr., da A.F. Beyers Vej 25C, 2720 Vanløse senest blev handlet i 2022.